Матч Суперліги: «Будівельник» поступився «Дніпру»

У київському «Палаці Спорту» відбулося протистояння Суперліги Парі-Матч в якому чинний чемпіон країни «Будівельник» приймав володаря Кубку України «Дніпро», передає кореспондент УНН.

Перша чверть підтвердила вивіску центральної баталії – відбувалася непоступлива гра, команди не відпускали одна одну, як наслідок 17:16 на користь столичних гравців. Проте у другій чверті завдяки дальнім влучанням Загреби і Глєбова гості вийшли вперед 20:29. Дніпряни на куражі продовжили нарощувати перевагу – 25:41. Підопічним Володимира Коваля вдалося нівелювати частину різниці і піти на велику перерву, програючи 33:43.

Проте і цього вистачило для перемоги підопічним Дениса Журавльова, адже гості з Дніпра до кінця основного часу так і не дозволили супротивника підібратися у рахунку – 86:77.

Зауважимо, що найбільший внесок у перемогу дніпрян зробили Загреба 18 очок + 8 підбирань, Глєбов 16 + 4 передачі і Мішула 12 + 4 пд + 5 пр. Найрезультативнішим у матчі став представник господарів Філдс з 22 пунктами і 4 пд. По 10 очок набрали Отверченко і Дугат.

Примітно, що для «будівелів» поразка стала першою в чемпіонаті при 3 перемогах. У «Дніпра» стовідсотковий результат – 3 перемоги в 3- зустрічах.

Джерело: unn.com.ua