Спорт

Ломаченко очолив рейтинг за тривалістю чемпіонства серед всіх боксерів сучасності

Уже понад 5 років український боксер утримує чемпіонство, що є абсолютно кращим показником серед діючих боксерів

Український боксер Василь Ломаченко утримує статус чемпіона світу більше 5 років на ринзі, очолюючи рейтинг за тривалістю чемпіонства серед всіх боксерів сучасності.

Про це повідомляє 1NEWS.

З 2014 року Ломаченко встиг піднятися ще на дві вагові категорії, здобуваючи наступні чемпіонські титули у поєдинках з пуерторіканцем Романом Мартінезом, венесуельцем Хорхе Лінаресом, пуерторіканцем Хосе Педрасою та британцем Люком Кемпбеллом. Таким чином, українець утримує чемпіонство 5 років та 4 місяці, що є абсолютно кращим показником серед діючих боксерів.

Другим серед списку кращих став таїландський боксер Ванхенг Менайотін, який утримує чемпіонство в мінімальній вазі протягом 4 років і 11 місяців і має вражаючий рекорд із перемог 54-0.

Третім йде американський чемпіон в суперважкій категорії Деонтей Вайлдер, який володіє чемпіонським поясом 4 роки і 9 місяців.

При цьому, на 4-му місці розташувався колишній суперник Ломаченка – американець Гері Рассел-молодший, у поєдинку з яким український боксер вперше завоював чемпіонський пояс. Американський боксер утримує чемпіонство 4 роки і 7 місяців.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close