Спорт

Ліцензію УЄФА Pro отримала перша жінка в Україні

Головний тренер жіночої збірної України Наталя Зінченко стала першою в нашій країні представницею прекрасної статі, яка пройшла навчання і отримала найвищу тренерську ліцензію – UEFA Pro, інформує 1NEWS.

Зінченко неодноразово визнавалася кращим жіночим тренером в Україні завдяки успіхам з харківським клубом “Житлобуд-2” (привела команду до звання чемпіона України в 2016-му році), а в жовтні 2018-го року змінила Володимира Реву на посаді головного тренера національної жіночої команди (контракт діє до листопада 2020 року).

Відзначимо, що ліцензія УЄФА Pro є найвищим доступним тренерським сертифікатом і зазвичай слідує за отриманням ліцензій УЄФА “B” і “A”. Вона дозволяє працювати головним тренером в футбольних клубах вищого рівня в системі ліг будь-якій європейській країни на постійній основі.

Нагадаємо, в березні цього року Виконком УАФ затвердив стратегію жіночого футболу на найближчі 4 роки.

“Вона передбачає справжню революцію в клубному жіночому футболі. Зокрема, це обов’язкова наявність жіночих команд у всіх клубах УПЛ c сезону 2021/2022. Це цілі, для реалізації яких потрібно ще багато чого зробити”, – повідомив з цього приводу Андрій Павелко.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close