Спорт

Літню Олімпіаду-2020 можуть провести без глядачів

ВООЗ обговорювала таку ймовірність, зважаючи на коронавірус

Співробітники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) обговорили з представниками міжнародних спортивних федерацій можливість проведення майбутніх Олімпійських ігор в Токіо без присутності глядачів через поширення нового коронавірусу.

Про це повідомляє 1NEWS.

Минулого тижня ВООЗ прийняла участь у телефонній конференції з десятками медичних працівників міжнародних спортивних федерацій, які проводять змагання під час Олімпіади.

Ообговорювався найгірший варіант розвитку подій в тому, що стосується Олімпійських ігор, а також ризики і вигоди, пов’язані з їх проведенням без уболівальників. Сторони також говорили про те, в яких випадках при проведенні змагань ризик зараження особливо великий.

Організація не може давати чи не давати дозволу на проведення будь-яких спортивних заходів, а лише виступає з пропозиціями та рекомендаціями щодо заходів, що стосуються санітарного контролю.

Проведення Олімпійських ігор без глядачів і відшкодування вартості квитків може обійтися організаторам в Токіо приблизно в 850 млн доларів”.

Додамо, МОК закликав спортсменів продовжувати підготовку до Олімпіади, незважаючи на COVID-19.

Зі своєї сторони, міністр у справах Олімпіади і Паралімпіади в Токіо Сейко Хасімото повідомила, що контракт на проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор в Токіо дозволяє відкласти змагання до кінця 2020 року.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close