Спорт

Літня Олімпіада в Токіо може відбутись без іноземних глядачів

Остаточне рішення з цього питання може бути ухвалено протягом цього місяця

Уряд Японії приступив до розгляду можливості проведення літніх Олімпійських Ігор в Токіо без глядачів з-за кордону у зв’язку з ситуацією з новим коронавірусом.

Про це повідомила японська газета Mainichi, – інформує 1NEWS.

За даними видання, остаточне рішення з цього питання може бути ухвалено протягом цього місяця. Газета підкреслює, що мова йде про глядачів з-за кордону. Питання про допуск на змагання глядачів з числа людей, які проживають на території Японії, буде розглядатися в окремому порядку.

Глава оргкомітету Олімпіади Сейко Хасімото в опублікованому 27 лютого інтерв’ю газетам Yomiuri і Asahi висловила думку про те, що Ігри все ж повинні проводитися з глядачами, незважаючи на ситуацію з пандемією.

При цьому вона вказала на необхідність в першу чергу подбати про заходи проти поширення інфекції. Питання про глядачів поки не вирішене, воно буде розглядатися на консультаціях за участю, зокрема, Міжнародного олімпійського комітету, уряду Японії та адміністрації Токіо.

За даними опитування, проведеного загальнонаціональною газетою Yomiuri, більше 90% японців вважають, що майбутні в Токіо цьогорічні літні Олімпійські і Паралімпійські ігри повинні проводитися без глядачів або при їх мінімальній кількості через небезпеку поширення коронавірусу.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button