Спорт

Київському “Динамо” потрібні інші власники – Маркевич

Відомий футбольний фахівець, колишній тренер харківського “Металіста”, “Дніпра” і збірної України Мирон Маркевич вважає, що для київського “Динамо” було б краще змінити власників клубу. Таку точку зору він висловив в інтерв’ю Sport.ua, передає 1NEWS.

“Повинні бути інші власники. І треба починати все з нуля. З цими керівниками нічого не буде. Це моя думка”, – пояснив Маркевич.

При цьому він упевнений, що “Динамо” незаслужено посіло друге місце в цьому сезоні.

“Це (завоювання “динамівцями” срібла) просто збіг обставин. Просто не було конкурентів. “Зорі”, я так думаю, це не потрібно було, “Десна” ще не готова до Ліги чемпіонів. У решти команд дуже посередній рівень. Я не маю на увазі “Шахтар”. У нас що команда на передостанньому місці, що на другому – великої різниці немає”, – вважає Мирон Маркевич.

На думку екстренера збірної, нинішній склад київського “Динамо” – найслабший у багаторічній історії клубу.

“Якщо піднімете моє інтерв’ю, яке я давав років зо два тому, я сказав, що це порожня команда (київське “Динамо”). Мене там після цього обзивали різними словами. Але я не думаю, що київське “Динамо” за всю історію було коли-небудь такою слабкою командою: і за складом, і організаційно, і по всьому. Хтось же зібрав цих футболістів. Правильно? Треба зрозуміти, хто їх підбирає”, – вважає фахівець.

 

 

 

Back to top button