Київське “Динамо” вилетіло з Ліги Чемпіонів

Тепер кияни гратимуть у Лізі Європи

Футболісти київського “Динамо” зіграли у вівторок, 13 серпня, унічию 3:3 з бельгійським “Брюгге” у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА.
Про це повідомляє 1NEWS.

М’ячі на київському НСК “Олімпійський” забили: Віталій Буяльський (6-та хвилина) і Володимир Шепелєв (50) – у динамівців; Сімон Делі  (38), Рууд Вормер (88) та Луа Опенда (90+5) – у “Брюгге”.

Ще один м’яч на 90+3 хвилині зрізав у власні ворота гравець гостей Брендон Мехеле.

На 82-й хвилині з поля вилучений захисник динамівців Микита Бурда, а на 84-й – форвард гостей Персі Тау.

Перша гра у Брюгге завершилася з рахунком 1:0 на користь бельгійців, які й пройшли до плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів, де їм протистоятиме переможець пари  ЛАСК (Австрія) – “Базель” (Швейцарія).

“Динамо” ж гратиме у другому за рангом євротурнірі – Лізі Європи УЄФА.

Джерело: Укрінформ