Київське «Динамо» та луганська «Зоря» вийшли у фінал Кубка України з футболу

Фінал Кубка України пройде 12 травня в Тернополі

У півфіналі Кубка України київське «Динамо» впевнено перемогло «Агробізнес» (Волочиськ) 0-3 і вийшло до фіналу змагань.

Про це інформує 1NEWS.

«Динамо» відкрило рахунок матчу на тернопільському стадіоні у доданий час першого тайму – відзначився Богдан Лєднєв, який із середньої дистанції вразив правий нижній кут воріт «Агробізнесу».

Подвоїв рахунок на 67 хвилині Артем Бєсєдін дальнім ударом з лівого флангу, крапку в матчі поставив Віталій Буяльський, який завершив простріл від Караваєва з правого флангу ударом в один дотик із центру штрафного майданчика.

У півфіналі розіграшу-2020/21 «Зоря» на виїзді в серії післяматчевих 11-метрових ударів обіграла «Олександрію», передає Укрінформ.

Інший поєдинок на КСК «Ніка» в Олександрії завершився на користь луганської “Зорі” після серії пенальті – 4:3.

В основний ігровий час (1:1) м’ячі забили Валерій Бондаренко (90+1, з пенальті) у складі «Олександрії» – Владислав Кочергін (20) у «Зорі».

Фінал Кубка України пройде 12 травня в Тернополі.

Джерело: UANews/Укрінформ