Спорт

Клуб «Динамо Київ» отримав нового головного тренера

Новим головним тренером футбольного клубу «Динамо» призначений румунський фахівець Мірча Луческу, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу ФК «Динамо».

У повідомленні зазначається, що контракт укладено на два роки з опцією прологнації ще на рік.

«Хочу представити Мірчу Луческу, одного з найкращих тренерів у світі. Сподіваюся, що з приходом його тренерської команди відродяться переможні традиції київського «Динамо», він завоює багато титулів, і вболівальники будуть оцінювати Мірчу за його результатами. Успіхів йому, удачі! А всім, чим можу, я йому допоможу», – прокоментував Президент ФК «Динамо» «Київ) Ігор Суркіс.

В свою чергу Луческу заявив, що скучив за Україною. «Хотів повернутися в цю країну, де у мене були успішні результати. Тут у мене були дуже хороші стосунки з уболівальниками. Я вдячний долі за те, що я прийшов до клубу з великими традиціями, талановитими футболістами. І я впевнений, що разом ми будемо плідно працювати. Я вірю в те, що моєю роботою тут будуть задоволені, так само як і тими результатами, яких я досягну на чолі «Динамо». Я вдячний за надану мені довіру президенту клубу, а також уболівальникам, які довіряють мені команду з такими великими традиціями», – додав він.

Свою тренерську кар’єру Луческу розпочав у сезоні 1979/1980. З того часу він працював у більш ніж десяти клубах і національних збірних, ставши одним із найбільш титулованих тренерів у світі. Серед країн, у яких працював у якості тренера Луческу – Румунія, Італія, Туреччина, Україна. Свого часу він починав ігрову кар’єру в бухарестському «Динамо», яке згодом тренував.

У 2004—2016 роках тренував «Шахтар» (Донецьк), із яким здобув 8 чемпіонств, 6 Кубків України та Кубок УЄФА 2009.

Останні новини

Back to top button