Спорт

Казала Магучіх, що вона готова до світового рекорду – Костадінова

Казала Магучіх, що вона готова до світового рекорду - Костадінова

Фото: НОК Болгарії
Ярослава Магучіх і Стефка Костадінова

Колишня рекордсменка у стрибках у висоту серед жінок висловила задоволення новим досягненням від українки.

Стефка Костадінова задоволена, що Ярослава Магучіх змогла перевершити її світовий рекорд у стрибках у висоту, який тримався 37 років.

В інтерв’ю НОК Болгарії прославлена у минулому легкоатлетка заявила, що українка довела – людські можливості безмежні, і розвіяла сумніви усіх песимістів.

Костадінова також розповіла, що раніше говорила Магучіх, що та готова до побиття її світового досягнення.

“Я рада, що світовий рекорд у стрибках у висоту серед жінок зараз становить 210 см. Я була впевнена, що це колись станеться. Досягнення українки Ярослави Магучіх є історичним не лише тому, що вона побила рекорд, який тримався 37 років, а й тому, що ці 210 см доводять, що людські можливості безмежні, і розвіюють сумніви песимістів із їхніми заявами про те, що деякі рекорди в легкій атлетиці залишаться назавжди.

Місяць тому в Римі я була серед офіційних осіб, які нагороджували Магучіх після того, як вона виграла європейське золото. Під час церемонії я міцно обійняла її і прошепотіла їй на вухо, що вона готова до світового рекорду. Ми навіть посміялися, тому що я їй сказала, що на Олімпіаді в Парижі вона могла б стрибнути на 207 см, а потім націлитись на 210 см, і вона це зробила тут, прямо в Парижі, незадовго до Олімпіади.

Я ще раз вітаю Магучіх, бажаю їй нових перемог і рекордів, але не перестаю вірити, що колись рекорд знову стане болгарським. Є певний символізм у тому факті, що новина дійшла до мене в Римі, де 37 років тому я стрибнула на 209 см. Тепер Магучіх стрибнула на 210 см у Парижі, де за кілька днів починаються Олімпійські ігри, можливо, це також символічно”, – сказала Костадінова.

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button