Спорт

Жереб визначив суперників збірних України у відборі до ЧЄ з волейболу

За підсумком жеребкування в Люксембурзі чоловіча та жіноча збірні України дізналися імена супротивників на шляху до фінальних турнірів наступного чемпіонату Європи з волейболу 2019 році, передає УНН з посиланням на ФВУ.

 

Українська чоловіча команда під керівництвом Угіса Крастіньша опинилася в групі F разом із командами Македонії, Угорщини та Швейцарії.

За 12 путівок суперечку поведуть 26 суперників, які були розділені на 7 груп, у двох із яких буде по 3 команди, а в інших – по 4. Путівки на континентальну першість здобудуть перші сім збірних груп, і п’ятеро хто посяде в них другі місця з кращими показниками. При цьому при порівнянні цих самих показників не враховуватимуться результати поєдинків із тими командами, котрі фінішують четвертими.

Як і в чоловіків, у жінок половина із 24 команд-учасниць Євро-2019, який відбудеться у Туреччині, Польщі, Угорщині та Чехії, теж уже відома. Крім цих збірних, туди потрапили кращі команди нещодавнього чемпіонату Європи в Баку — Сербія, Нідерланди, Азербайджан, Італія, Росія, Білорусія, Німеччина та Болгарія. Решту путівок 24 претенденти розіграють у шести квартетах, де щасливчиками стануть по дві найсильніші збірні. 

Отже, жереб розпорядився таким чином, що український колектив наставника Гарія Єгіазарова зіграє в групі С разом із волейболістками Чорногорії, Греції та Норвегії.

Додамо, що чоловічий кваліфікаційний турнір розпочнеться 15 серпня 2018 року і завершиться 9 січня 2019 року.

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close