Іспанія стала переможцем Євро-2024

Збірна Іспанії стала переможцем Євро-2024

Збірна Іспанії перемогла Англію з рахунком 2:1 у фіналі Євро-2024. Іспанці стали чотириразовими чемпіонами Європи.

Збірна Іспанії з футболу у неділю, 14 липня, стала чемпіоном Європи. У фіналі Євро-2024 команда Луїса де ла Фуенте обіграла Англію з рахунком 2:1.

У першому таймі єдиний удар у площину воріт завдала Англія. Однак гра миттєво змінилась після перерви, адже іспанці вийшли вперед. На 47-й хвилині Вільямс влучно пробив у кут воріт після передачі від Ямала.

Протягом наступних 15 хвилин Іспанія мала ще кілька хороших моментів, щоб подвоїти перевагу, проте англійці встояли.

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт зробив дві заміни, випустивши на поле Воткінса і Палмера. Саме Палмер зрівняв рахунок: на 73-й хвилині хавбек Челсі класно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Утім, вирішальне слово зрештою сказали іспанці. На 86-й хвилині Оярсабаль замкнув простріл Кукурельї і приніс своїй команді перемогу.

Раніше повідомлялося, що Фінал Євро-2024 розсудить французька бригада арбітрів.

Іспанія – Англія 2-1. Онлайн-трансляція фіналу Євро-2024

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp