Хокеїсти «Вегасу» встановили кілька рекордів НХЛ

ХК «Вегас Голден Найтс» став третьою командою в історії НХЛ, який розпочав існування з двох поспіль перемог на виїзді, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Завдяки перемозі над «Даллас Старс» (2:1) та в овертаймі над «Арізоною Койотіс» також з рахунком 2:1, хокеїсти «Вегасу» стали першою командою, яка стартувала з двох гостьових перемог.

Загалом в історії турніру першими двома клубами, які виграли два перші матчі, в сезоні 1967-68 були «Лос-Анджелес Кінгс» і «Окленд Сілз». Проте для обох колективів бодай одна звитяга була здобута на власній арені.

Окрім того, рекордом відзначився і Джеймс Ніл. Нападник забив обидва переможні голи «Голден Найтс», ставши першим гравцем в історії, кому це вдалося. Ніл оформив дубль в останні хвилини третього періоду першого матчу в Далласі, а потім відзначився в Арізоні.

Зауважимо, що вже у наступній грі представники «Вегасу» можуть встановити ще одне досягнення, якщо вдома 11-го жовтня зможуть переграти все той же ХК «Арізона».

Джерело: unn.com.ua