Хет-трик Старенького допоміг «Олександрії» розгромити «Сталь»

В 9-му турі Української Прем’єр Ліги на стадіоні «Ніка» зустрічалися одвічно непоступливі та принципові суперники – «Олександрія» приймала сусідів по турнірній таблиці кам’янську «Сталь», повідомляє УНН з посиланням на сайт «Олександрії».

Нулі на інформаційному табло були до 14-й хвилини, коли Богдан Михайліченко, перебуваючи під пресингом Артема Сітало, віддав пас на голкіпера, який зіграв невдало, промахнувшись по м’ячу, і м’яч закотився у ворота гостей. Та не довго «Олександрія» була в лідерах. «Сталевари» провели у відповідь контратаку, яка закінчилася точним ударом Неманьї Обрадовіча у верхній кут – 1:1.

Сергій Старенький, який кілька хвилин тому замінив Павла Пашаєва, після передачі Артема Поляруса схилив шальки терезів на бік «городян». Та на цьому Сергій не зупинився, оформивши «дубль» ще до перерви.

Другий тайм ознаменувався контратакою «трьохкольорових». Артем Сітало на лівому фланзі обігрався з Василем Грицуком, здійснив сольний прохід, виконав простріл на набігаючого Сергія Старенького, який в один дотик втретє відзначився у воротах Германа  Пенькова – 4:1.

Відзначимо, що у турнірній таблиці «Олександрія піднялася на 9-й рядок з 7 очками. «Сталь» відстає на один пункт.

Джерело: unn.com.ua