Спорт

Футболісти Перу і Колумбії домовлялися про нічию на полі

Фалькао і хавбек Перу Тапія під час матчу обговорювали гру на нічию. Вона влаштувала обидві команди.

Нападаючий збірної Колумбії Радамель Фалькао і півзахисник збірної Перу Ренато Тапія під час останнього матчу кваліфікації чемпіонату світу-2018 (1:1) обговорювали результати паралельних ігор.

Фалькао визнав, що говорив перуанцям про те, що нічия влаштує обидві команди. У результаті Колумбія вийшла на чемпіонат світу, а команда Перу — у стикові матчі.

"Ми знали, що відбувалося в інших матчах. Ми грали зі знанням інших результатів. І в якийсь момент я спробував донести це до Перу", — цитує Фалькао tribuna.com. 

"В останні п'ять хвилин колумбійці підійшли до нас і сказали, яка ситуація була в інших іграх. Таким чином, ми закінчили гру так, як нам було потрібно… Я говорив з Радамелем. Він сказав мені, що ми разом проходимо далі. Але це футбол. Ми граємо, щоб перемагати", — сказав Тапія.

Відео перемовин футболістів на полі:

Головний тренер збірної Перу Рікардо Гарека спростував чутки про договірний характер матчу: "Нам потрібна була перемога, їм теж. Який ще пакт? Це спекуляція. Очевидно, що в кінці гри ми знали інші результати і говорили собі: "Заспокойтеся трохи, ми не повинні ризикувати".

Джерело: ukrinform.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close