Спорт

Футбольний клуб “Карпати” під загрозою зникнення

Питання боргів клубу, що становлять близько 5 мільйонів доларів, не вирішені

Футбольний клуб “Карпати” (Львів) через відсутність фінансової можливості не приїхав на матч в Маріуполі.

Про це повідомляє 1NEWS.

Дирекція УПЛ матч скасувала і передала справу на розгляд Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ та поінформувала ФК “Карпати”, що, згідно з регламентом, у разі повторної неявки на матч без поважних причин клуб автоматично буде виключений зі змагань.

Про відсутність фінансових можливостей для організації виїздів керівництво львівського клубу заявило ще напередодні.

Один із власників ФК Олег Смалійчук, який нещодавно викупив 50% клубу, намагався зустрітися в Києві з представниками олігарха Ігоря Коломойського, який, за даними львівських ЗМІ, стоїть за компанією  “Крісал Холдінгс”, якій належить інші 50%, і котра відповідно до документів, належить Каті Парпі.

“Олег Смалійчук тривалий час перебував в Києві і намагався зустрітися із представниками та власниками компанії “Крісал Холдінгс”, аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування”, – цитував сайт клубу виконавчого директора ФК “Карпати” Ростислава Ящишина.

Однак зустріч не відбулася, і питання боргів клубу, що становлять близько 5 мільйонів доларів, не вирішені.

Збір коштів для можливості хоча б завершення сезону, оголосили фани клубу.

Приєднався до вирішення проблеми і голова Львівської ОДА Максим Козицький, який записав відеоролик, в якому закликав бізнес допомогти клубу дограти матчі, які залишились.

Мер Львова Андрій Садовий теж висловив підтримку клубу, однак зазначив, що місто не може надати пряму підтримку.

“До мене приходив сьогоднішній власник частини акцій “Карпат”. Я дав чітке розуміння – для Львова принципово важливо, щоб “Карпати” були і грали у вищому дивізіоні. Ми готові допомагати всім, чим можемо, але ми не маємо права фінансувати професійні футбольні клуби. Ми підтримуємо дитячий футбол”, – зазначив Садовий.

Джерело: Українська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close