Спорт

Футбольні матчі Євро-2020 переглянула рекордна кількість телеглядачів

Фінальний матч між збірними Італії та Англії (1:1, 3:2 пен) на стадіоні “Вемблі” став найпопулярнішою телевізійною подією у Великій Британії за 24 роки і в Італії з 2012 року

Матчі останнього чемпіонату Європи з футболу зібрали рекордну глядацьку аудиторію по всьому світу — 5,2 млрд осіб.

Про це інформує 1NEWS.

Фінальний матч між збірними Італії та Англії (1:1, 3:2 пен) на стадіоні “Вемблі” став найпопулярнішою телевізійною подією у Великій Британії за 24 роки і в Італії з 2012 року.

В середньому кожен матч в прямому ефірі дивилися більше 100 млн глядачів. Глядацька аудиторія фіналу склала близько 328 млн осіб.

“Неймовірні цифри телеаудиторії показують величезну привабливість Євро не тільки в Європі, але і у всьому світі. У турніру є глобальна аудиторія, яка продовжує рости, особливо в Північній Америці і Азії. Ми також відзначаємо, що постійно зростає кількість фанатів, які отримують доступ до матчів через потокові сервіси”, — сказав директор з маркетингу УЄФА Гі-Лоран Епштейн.

За межами Європи найбільша кількість глядачів була в Китаї — 352 млн осіб, на 43% більше, ніж під час минулого Євро. У США аудиторія виросла на 32% при сукупній телеаудиторії 87 млн осіб. В Індії зареєстровано зростання на 229%, а сукупна аудиторія — 107 млн осіб.

Джерело: УНН

Back to top button