Спорт

Футбольне Євро-2024 може відбутися у ФРН

Делегація Німецького футбольного союзу (DFB)  відвідала штаб-квартиру УЄФА і подала заявку на проведення фінальної стадії чемпіонату Європи-2024, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу УЄФА.

Сьогодні, 24 квітня, в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні президент DFB Райнхард Гріндель вручив всі необхідні документи генеральному секретарю Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Теодору Теодорідісу.

Про бажання провести чемпіонат Європи 2024 року з футболу Німеччина оголосила ще в березні 2017-го, а зараз офіційно подала свою заявку.

Заявки на проведення Євро-2024 можна подати до 27 квітня. Найближчими тижнями адміністрація УЄФА почне оцінювати їх. На цьому етапі УЄФА може зажадати від учасників конкурсу доопрацювати заявки або дати роз’яснення з тих чи інших питань. До вересня 2018 року УЄФА в письмовому вигляді підготує і опублікує оціночний звіт по кожній заявці.

Організатор Євро-2024 буде обраний в ході голосування на засіданні Виконавчого комітету УЄФА 27 вересня в Ньоні.

Цього тижня штаб-квартиру УЄФА відвідає делегація Футбольної федерації Туреччини, яка також має намір подати офіційну заявку на проведення Євро-2024.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close