Спорт

Футбольна збірна України у Києві провела відкрите тренування перед матчем із Чехію

Збірна України з футболу провела відкрите тренування напередодні стартових матчів у Лізі націй УЄФА, перший з яких відбудеться вже завтра, 6 вересня, проти Чехії, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації футболу України.

У відкритому тренуванні, яке відбулося на стадіоні НСК “Олімпійський” в Києві 4 серпня, взяли участь 25 виконавців, викликаних на збір головним тренером Андрієм Шевченком.

Перед виходом на зелений газон гравці презентували українським військовим сувеніри від Федерації футболу України. Герої зараз проходять лікування у шпиталі й були запрошені на відкрите тренування.

Андрій Шевченко запропонував футболістам серйозну годинну роботу. Адже вже сьогодні вранці команда вирушає до Чехії, тому часу на ретельну підготовку до стартової гри обмаль. Розділивши футболістів на кілька груп, на початку заняття Андрій Шевченко разом із Мауро Тассотті приділили багато уваги роботі із захисною ланкою команди, відпрацьовуючи синхронність дій. На іншому боці поля за допомоги Андреа Малдери втягувався в роботу новий асистент Андрія Шевченка Олександр Шовковський. Завершилося тренування міні-футбольним матчем, у якому кілька влучних ударів по воротах зірвали оплески на трибунах. Після заняття футболісти подарували вболівальникам на трибунах м’ячі.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button