Футболісти “Олександрії” достроково забезпечили собі бронзові нагороди Чемпіонату України

Перші медалі в історії клубу “Олександрія” гарантувала за два тури до закінчення національної першості, зігравши у 30-му турі на виїзді внічию 1:1 з ФК “Маріуполь”, інформує 1NEWS.

М’ячі у Маріуполі забили Олександр Пихальонок (29-та хвилина) – у складі господарів; Андрій Запорожан (45) – у “Олександрії”.

Паралельний матч ФК “Львів” – “Зоря” (Луганськ) завершився з рахунком 0:0.

Тур завершить протистояння донецького “Шахтаря” та київського “Динамо”, які о 19.30 зійдуться у Харкові на ОСК “Металіст”.

“Шахтар” у минулому турі втретє поспіль виграв чемпіонат України, “Динамо” знову залишилося із “сріблом”.

Результати інших матчів туру:
“Чорноморець” (Одеса) – “Карпати” (Львів) – 3:1
голи: Арні Вільхамссон (9-та хвилина), Василь Павлов (75), Дмитро Рижук (83) – Сергій М’якушко (74, з пенальті);

“Десна” (Чернігов) – “Ворскла” (Полтава) – 0:1
гол: Тодор Петрович (31);

“Арсенал-Київ” – “Олімпік” (Донецьк) – 1:1
голи: В’ячеслав Танковський (31) – Матар Діє (25).