Футбол – Жіноча збірна України тріумфувла на турнірі в Туреччині – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У фінальному матчі українки перемогли збірну Болгарії з рахунком 2:0

Фото з відкритих джерел

Жіноча збірна України з футболу виграла турнір Turkish Women’s Cup 2022 у Туреччині. Про це повідомляє “Укрінформ”.

У фінальному матчі у турецькій Аланії українські футболістки перемогли команду Болгарії з рахунком 2:0.

М’ячі українки забили у другому таймі – на 58-й хвилині відзначилася Юлія Христюк, а на 90+1 – Інна Глущенко.

Таким чином, збірна України завершила Turkish Women’s Cup 2022 зі стовідсотковим результатом – три перемоги у трьох матчах і стала недосяжною для суперниць.

Додамо, що у перших двох поєдинках турніру наша команда обіграла Венесуелу (1:0) та Узбекистан (2:0).

1News за темою: Не зіграє проти Шотландії: Збірна України з футболу втратила нападника

Нагадаємо, футбольна жіноча збірна Саудівської Аравії зіграла перший міжнародний поєдинок в історії.