Спорт

Футбол – В Європарламенті висунули вимогу УЄФА розірвати угоду з Газпромом – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

“Газпром” є офіційним спонсором УЄФА з 2012 року. І з кожним роком залученість російської компанії лише зростає


Фото з відкритих джерел

Декілька членів Європарламенту надіслали лист президенту УЄФА Александеру Чеферіну. Вони вимагають розірвати спонсорську угоду з російським “Газпромом” через військове вторгнення в Україну. Про це повідомляє Sportschau.

“В Німеччині занепокоїлися через те, що російський “Газпром” є чи не головним спонсором УЄФА. Особливо на фоні того, що у 2024 році Німеччина прийме чемпіонат Європи, де “Газпром” має бути головним спонсором. Тож реклама російської компанії буде повсюди”, – йдеться в повідомленні.

На фоні військового вторгнення Росії до України, проти російських компаній запровадили санкції в ЄС. Тож декілька членів Європарламенту написали лист до УЄФА, де вимагають розірвати угоду з “Газпромом”.

“Часи “спостерігаємо за ситуацією” минули. УЄФА повинен діяти зараз і більше не повинен узаконювати цей режим”, – йдеться в листі.

1News за темою: “УЄФА включиться в політичну боротьбу”: Франков прокоментував можливість перенесення фіналу Ліги чемпіонів з Росії

Однак невідомо, чи у своєму звернені євродепутати просили УЄФА перенести фінал Ліги чемпіонів з російського Санкт-Петербурга.

Зазначимо, що “Газпром” є офіційним спонсором УЄФА з 2012 року. І з кожним роком залученість російської компанії лише зростає. “Газпром” є спонсором Ліги чемпіонів, а також отримав право бути партнером під час Євро-2020 та майбутнього Євро-2024. У скільки обходиться таке партнерство – офіційно не повідомляється.

Окрім того, Олександр Дюков, який є генеральним директором однією з дочірніх компаній “Газпрому” – “Газпром нафта”, у 2019 році був обраний президентом Російського футбольного союзу. І у 2021 році був обраний у виконком УЄФА з правом голосу.

1News за темою: Футбол: В УЄФА поки не збираються відбирати фінал Ліги чемпіонів у Санкт-Петербурга

Нагадаємо, Європейська футбольна асоціація УЄФА може перенести фінальний матч Ліги чемпіонів, який 28 травня мав відбутися у Санкт-Петербурзі. Такий захід розглядається як реакція на визнання Москвою незалежності “Л/ДНР”.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button