ФК “Шахтар” зіграв у нічію з чинним чемпіоном Сербії

Спарингом із чемпіоном Сербії “Црвеною Звездою”, “Шахтар” відкрив ігрову частину другого етапу передсезонної підготовки, інформує 1NEWS.

Команди розпочали зустріч без розкачки, і вже в дебюті Андрій Пятов виручив після щільного удару Фальчинеллі. У середині тайму суперники обмінялись небезпечними випадами: Пятов блискуче перевів через поперечину постріл Іванича з лінії штрафного, а Судаков, отримавши м’яч на лівому краї, пробив поруч із дальньою штангою.

Старт другої половини видався не таким багатим на моменти, а постійні стики й зупинки уповільнили темп гри. “Гірники” більше володіли м’ячем і комбінували у штрафному белградців.

Нагода вирвати перемогу була на останніх хвилинах, коли підопічні Луїша Каштру виконували два корнери поспіль: спочатку захисник заблокував удар Степаненка, а потім Патрік із 23 метрів пробив вище — 0:0.

“Шахтар”, 1-й тайм: Пятов (к), Болбат, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Майкон, Марлос, Судаков, Тете, Коноплянка, Фернандо
“Шахтар”, 2-й тайм: Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко, Корнієнко, Степаненко (к), Соломон, Маркос, Патрік, Тайсон, Дентіньо.

Наступний спаринг “гірники” проведуть в середу, 3 лютого, з чемпіоном Словаччини “Слованом”.