ФК “Карпати” став першим учасником 1/8 фіналу Кубку України

Львівські “Карпати” розпочали свій шлях у Кубку України матчем на виїзді третього попереднього етапу із першоліговим ФК “Суми”, інформує 1NEWS.

На старті зустрічі Крістіан Понде міг відкрити рахунок в зустрічі. Португалець красивим фінтом залишив поза справами двох опонентів, але з прекрасної позиції поцілив точно в голкіпера. Хороший шанс відзначитись мав Мірошніченко, який неочікувано для всіх опинився на позиції центрального нападника. Денис зіграв на випередження із оборонцем “Сум” і з декількох метрів відправив м’яча повз ворота.

Могли забивати у першому таймі і господарі “Ювілейного”: Олександр Квачов підключився до подачі зі стандарту та небезпечно головою переправляв м’яча у ворота. Дещо невпевнено парирував Кучинський, але підстрахували голкіпера “Карпат” захисники, які миттєво вибили круглого з власних володінь.

На 31-ій хвилині поєдинку капітан господарів Микола Вечурко необачно сфолив на Варгасі біля карного майданчика — штрафний удар. Олег Голодюк, який вивів команду на цей матч із капітанською пов’язкою, красиво підсік м’яча та відправив того точно в “дев’ятку”.

Перший гострий момент у другій половині гри створили “Суми”. Але у наступній атаці “Карпати” розіграли красиву триходівку: Карраскаль діагональною передачею знайшов Голодюка, який прострілив точно на Понде. Португалець, не зважаючи на опіку захисників, примудрився пробити по воротах, але м’яч влучив у стійку. Відіграв епізод до кінця Варгас, який своїм ударом не залишив шансів голкіперу “Сум” — 0:2.

У середині тайму Варгас міг записати до свого активу дубль: вінгер львів’ян класно пробивав з лівого кута штрафного майданчика, але в цьому моменті за господарів зіграв Штанько. Ледь не своїм першим дотиком до м’яча зумів відзначитись Олексій Гуцуляк, який змінив Крістіана Понде. Юний нападник “левів” настільки сильно пробив з правого флангу, що воротар “Сум” навіть не встиг відреагувати на цей удар — 0:3.

На 90-ій хвилині голом престижу у “Сум” міг відзначитись Вадим Яворський. Десятка господарів з небезпечного штрафного пробив у стійку воріт Кучинського.

Додамо, сьогодні пройдуть ще дев’ять матчів 1/16 фіналу Кубку України.