Спорт

ФІФА та УЄФА можуть об’єднати сезони через пандемію коронавірусу

Один із сценаріїв полягає в тому, що кінцівка сезону 2019-20 років продовжиться після проблем із вірусом, коли це стане можливо, а сезон 2020-21 розпочнеться одразу за ним — у режимі нон-стоп

ФІФА та УЄФА можуть об’єднати проведення кампаній 2019-20 та 2020-21 років в один сезон.

Незважаючи на спроби скласти плани і календарі, пандемія коронавірусу змушує вищих керівників світового футболу не відвертатися від того, що відбувається і розмірковувати над сценаріями всіх видів, – повідомляє 1NEWS.

Один із сценаріїв полягає в тому, що кінцівка сезону 2019-20 років продовжиться після проблем із вірусом, коли це стане можливо, а сезон 2020-21 розпочнеться одразу за ним — у режимі нон-стоп.

Варто відзначити, що ФІФА створила три комітети для вивчення графіка, контрактів і трансферів, а також для оцінки економічних наслідків. Перший висновок, який незабаром буде переданий федераціям і клубам, полягає в тому, що останні не можуть втримувати співробітників, які монополізують 75 або 80 відсотків бюджету заробітної плати. Їм доведеться переосмислити ситуацію, тому що деякі клуби перевищили ліміт (про це натякала “Барселона”), а інші зроблять це найближчим часом.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close