Спорт

ФФУ застерігає: з’явилися фальшиві квитки на матч Україна — Хорватія

Федерація футболу України (ФФУ) застерігає уболівальників від купівлі фальшивих квитків на гру Україна — Хорватія, які продають спекулянти поблизу кас НСК "Олімпійський".

"Увага! Квитки, які продають спекулянти поблизу кас НСК "Олімпійського", є фальшивкою. Сьогодні у низці ЗМІ з’явилась інформація про те, що в Києві з рук можна придбати квитки на матч національних збірних України та Хорватії, на яких не вказано імен вболівальників. Замість ПІБ на білетах надрукований напис "ФФУ Полтава" чи інший.

Федерація футболу України закликає шанувальників футболу не купувати такі квитки, оскільки вони є фальшивкою. А саму появу таких "квитків" ми розцінюємо, як провокацію", — повідомляє прес-центр ФФУ. 

Нагадаємо, що раніше ФФУ попереджала вболівальників про можливу появу таких фальшивок. Зокрема, у повідомленнях Федерації наголошувалося на тому, що придбати квиток на матч Україна-Хорватія можна лише на сайті e-sport.in.ua, в касах на Спортивній площі, 1 і на НСК "Олімпійський" на Троїцькій площі.

Крім того, на оригінальних квитках обов’язково вказується ПІБ вболівальника, які будуть звірятися з даними паспорта чи іншого посвідчення особи при вході на стадіон.

Джерело: ukrinform.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close