Спорт

Дзюдоїстка Білодід зазнала першої поразки за півтора року

Щойно в Будапешті, на першому посткарантинному турнірі із серії Grand Slam наша 20-річна дзюдоїстка поступилася дворазовій чемпіонці Європи, призерці трьох чемпіонатів світу Андре Чіту з Румунії, інформує 1NEWS.

Наприкінці третьої хвилини чвертьфінальної сутички Дарина наштовхнулася на контрприйом, пропустила кидок, який судді оцінили оцінкою «ваза-арі», пів перемоги. У решту часу Білодід робила активні спроби відігратися, але досвідчена румунка свого вже не віддала.

Невдачі зіркової українки є пояснення. Річ у тім, що в Будапешті вона вперше виступала у новій для себе ваговій категорії – до 52 кг. Всі попередні перемоги, по два титули чемпіонки світу і Європи вона здобувала у найлегшій категорії – до 48 кг.

Власне, що Дарина ще не прилаштувалася до нових реалій, було видно з двох перших її сутичок у Будапешті, які виявилися переможними. Туркеню Ірем Коркмаз Білодід перемогла лише завдяки тому, що суперниця отримала три «шидо» (попередження), а Дійору Келдійорову з Узбекистану кинула з допомогою закрокування на «іппон» лише наприкінці четвертої додаткової хвилини.

Таким чином, Дарина перервала переможну серію, яка налічувала 20 сутичок і тривала з 29 березня 2019 року. Тоді в фіналі Гран-прі Тбілісі Білодід поступилася француженці Мелані Клеман. Та поразка півторарічної давнини перервала ще довшу серію – з 38-ми переможних сутичок. Але мотивувала Дарину на нові звершення. Після того вона виграла Європейські ігри та чемпіонат світу.

Між тим, у Будапешті Білодід вже встигла виграти сутичку втішного турніру. За три хвилини вона чисто, на «іппон» перемогла Ґультай Маммадалієву із Азербайджану. Увечері Дарина боротиметься за бронзу угорського Grand Slam.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button