Дзюдоїсти збірної України здобули ще дві медалі на Кубку Європи

Кубок Європи з дзюдо серед юніорів, що триває в Хорватії, приніс представникам України чергові призові місця, передає 1NEWS з посиланням на Федерацію дзюдо України.

У категорії до 81 кілограма старт взяли четверо українців — Артем Харченко, Грачик Авагян, Данило Довбиш і Олександр Кошляк, але тільки першому вдалося здобути медаль. У двобої за “бронзу” представник Харківщини переміг француза Квентіна Жубера, провівши “іппон” безпосередньо перед фінальною сиреною. Це — третя медаль високого міжнародного рівня Харченка. Раніше він був третім на Всесвітній Універсіаді-2013, а також — на юніорському Кубку Європи-2009.

Ще одну “бронзу” в другий змагальний день “синьо-жовтій” команді приніс Федір Панько у вазі понад 100 кілограмів. У поєдинку за “бронзу” дніпровець достроково — за 1 хвилину й 17 секунд, виграв у Йована Пековича із Чорногорії.

Зауважимо, що за крок до медалі зупинився киянин Олександр Крук у категорії до 90 кг, який поступився у “бронзовій” сутичці Аату Лааманену з Фінляндії. Інший наш представник у цій вазі Ігор Книш зі Львівщини вибув уже на старті турніру.