Джима у топ-20 у спринті на етапі в Антхольці

Вірер перемогла на домашньому етапі Кубка світу

В Італії жіночою гонкою стартував шостий етап Кубка світу з біатлону сезону–2022/23.

В італійському Антхольці стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. Першими на трасу вийшли жінки, які змагалися у спринтерській гонці.

До радості місцевих уболівальників перемогу сьогодні здобула італійська біатлоністка Доротея Вірер, друге місце посіла француженка Клое Шевальє, а замкнула трійку призерок шведка Ельвіра Еберг. Зазначимо, що всі медалістки показали ідеальну стрільбу.

Щодо українських стріляючих лижниць, то кращою у складі нашої збірної стала Юлія Джима, у неї один промах та 20-те підсумкове місце.

Також відзначимо результат юної Олександри Меркушиної. 18-річна спортсменка, закривши всі мішені, приїхала до фінішу 44-ю. При цьому серед усіх учасниць вона показала найкращу швидкість у стрільбі лежачи та другу найкращу швидкість у стрільбі стоячи.