Динамо зазнало поразки від Дніпра-1

На тринадцятій хвилині гості вразили ворота. Кияни ж не змогли відіграти за 80 хвилин один м’яч.

У неділю, 22 жовтня, в рамках 11 туру УПЛ Динамо приймало Дніпро-1. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

У першому таймі кияни намагалися щось створити біля воріт команди з Дніпра, проте гості використали швидкі контр атаки для того, щоб уразити ворота Георгія Бущана. Вже на тринадцятій хвилині цей план гостей здійснився.

Олексій Гуцуляк відзначився голом, поставивши Динамо у незручне становище. Протягом усього часу господарі поля постійно намагалися відновити паритет на табло.

Скільки  “синьо-білі” не намагалися піти в небезпечну атаку, їм не вдавалося навіть нормально пробити поворотом, ведучому команди вдалося лише одного разу пробити у ворота.

Отож кияни зазнали мінімальної поразки на своєму полі, пропустивши шанс піднятися в турнірній таблиці УПЛ.