Динамо втратило очки у матчі з ЛНЗ

Ярмоленко забив єдиний м’яч Динамо у ворота ЛНЗ

Київський клуб не зміг перемогти у чемпіонаті України гостей через численні помилки у нападі і захисті.

Динамо зіграло внічию в 23 турі української футбольної Прем’єр-ліги. Зазначимо, що київський клуб, граючи вдома, володів значною перевагою, утім з численних своїх моментів реалізував лише один. На 15 хвилині відзначився Андрій Ярмоленко.

Не забиваєш ти, забивають тобі. За свої промахи “біло-сині” поплатилися наприкінці тайму. Після помилки голкіпера Руслана Нещерета, Хаджин Саліху ранунок зрівняв.

У другій половині жодній з команд відзначитись вже не вдалось. Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

У іншому матчі понеділка, Полісся зуміло перервати свою безвиграшну п’ятиматчеву серію. Клуб з Житомира обіграв на виїзді головного аутсайдера Минай 3:2.