“Динамо” та “Олександрія” зіграли внічию свої матчі в Лізі Європи

Українські клуби здобули один бал в турнірній таблиці

Футболісти київського “Динамо” на виїзді обмінялися голами з данським “Копенгагеном” у груповому турнірі Ліги Європи УЕФА.

У матчі четвертого туру розіграшу динамівці зіграли з “Копенгагеном” внічию – 1:1, повідомляє 1NEWS.

У дебюті зустрічі рахунок відкрили господарі – на 4-й хвилині після помилки воротаря “біло-синіх” Георгія Бущана відзначився Єнс Стаге. На 15-й хвилині Віктор Циганков не реалізував пенальті, призначений за гру рукою Карлоса Зеки.

Паритет у зустрічі встановив Беньямін Вербич, який точно пробив з-за меж штрафного майданчика у дальній кут воріт данців повз голкіпера Карла-Йохана Йонссона на 70-й хвилині.

А бронзові призери чемпіонату України футболісти “Олександрії” поділили очки з французьким “Сент-Етьєном” у домашньому матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА-2019/20.

“Олександрія” на останніх хвилинах поєдинку у Львові уникла поразки, відігравши у “Сент-Етьєна” два м’ячі – 2:2.

М’ячі на “Арені Львів” забили Денис Безбородько (84-я хвилина) і Максим Задерака (90+1) – у складі “Олександрії; Вахбі Хазар (24, з пенальті) та Махді Камара (72) – у гостей.

Джерело: Укрінформ