“Динамо” та “Олександрія” вилетіли з Ліги Європи

"Динамо" зіграло внічию з "Лугано", а "Олександрія" поступилась "Генту"

Футболісти київського “Динамо” провели останній поєдинок у міжнародному сезоні-2019/20, не зумівши пробитися у плей-офф єврокубків.

У матчі заключного, шостого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА “Динамо” на столичному НСК “Олімпійський” зіграло внічию зі швейцарським “Лугано” – 1:1 і достроково завершило виступ у турнірі, повідомляє 1NEWS.

Півзахисник швейцарців Марко Араторе відкрив рахунок ударом головою на 45-й хвилині. Відновив рівновагу Віктор Циганков (90+4).

Паралельний поєдинок у групі В Ліги Європи в Данії завершився поразкою “Копенгагена” шведському “Мальме” – 0:1.

Підсумкове турнірне становище: “Мальме” – 11 очок, “Копенгаген” – 9, “Динамо” – 7, “Лугано” – 3.

А футболісти “Олександрії” на виїзді з рахунком 1:2 поступилися бельгійському “Генту” у заключному, шостому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА і також достроково завершили виступ в єврокубках сезону-2019/20.

Авторами голів на “Гент Стедіум” стали форвард господарів Лоран Депуатр, який відзначився на 7-й і 16-й хвилинах після результативних передач українського хавбека “Гента” Романа Безуса, та захисник “Олександрії” Денис Мірошніченко (54).

В іншому поєдинку групи I німецький “Вольфсбург” вдома обіграв французький “Сент-Етьєн”.

Підсумкове турнірне становище: “Вольфсбург” – 12 очок, “Гент” – 11, “Сент-Етьєн” – 4, “Олександрія” – 3.

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА відбудеться 16 грудня у швейцарському Ньйоні.

Джерело: Укрінформ