“Динамо” та “Олександрія” внічию зіграли свої матчі у Лізі Європи

Матчі "Динамо-Копенгаген" та"Олександрія" - "Сен-Етьєн" завершились з рахунком 1:1

Футболістам київського “Динамо” не вдалося вдома обіграти данський “Копенгаген” у груповому турнірі Ліги Європи УЕФА.

У матчі третього туру розіграшу динамівці на НСК “Олімпійський” у Києві зіграли з “Копенгагеном” внічию – 1:1, повідомляє 1NEWS.

У дебюті зустрічі рахунок відкрили гості – на 2-й хвилині Єнс Стаге головою відпасував м’яч на П’єроса Сотіріу, який забив м’яч ударом з меж воротарського майданчика. Після перерви (на 53-й хвилині) Віктор Циганков зі стандарту закрутив м’яч у штрафний майданчик данців і Артем Шабанов результативно пробив головою в правий нижній кут воріт.

А бронзові призери чемпіонату України футболісти “Олександрії” відібрали очки у “Сент-Етьєна” у груповому етапі Ліги Європи УЄФА-2019/20.

У третьому турі “Олександрія” у Франції зіграла внічию із “Сент-Етьєном” – 1:1.

Результат на арені Жоффруа Гішар” зробив бразильський захисник господарів Сілва Габріел, який на 8-й хвилині забив у ворота Юрія Паньківа, а на 14-й хвилині записав у свій пасив автогол, відправивши м’яч у власні ворота після прострілу Максима Третякова з лівого флангу.

Джерело: Укрінформ