Динамо не зуміло в товариському матчі обіграти клуб із Молдови

Динамо – Петрокуб

Київський клуб зазнав труднощів із Петрокубом.

У п’ятницю, 16 лютого, у рамках товариського матчу Динамо зустрічалося з Петрокубом. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

На забитий м’яч Міхая Плетіке на другій хвилині київський колектив відповів голом Владислава Супряги у середині першого тайму.

Динамо у другому таймі намагалося дотиснути суперника та вирвати перемогу, проте молдавський клуб зумів вистояти.

Нагадаємо, наступний товариський матч Динамо проведе завтра, 17 лютого, проти Шерифа.

Динамо – Петрокуб 1:1

Голи: Супряга, 29 – Плетіке, 2

Динамо: Нещерет, Дубінчак, Михавко, Дячук, Сирота, Шапаренко, Царенко, Гусєв, Беніто, Діалло, Супряга

Запасні: Бущан, Моргун, Вівчаренко, Попов, Караваєв, Ігнатенко, Бражко, Шепелєв, Кабаєв, Буяльський, Волошин, Пономаренко, Ванат

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp