Спорт

Двоє українців подолали веломарафон з Італії до Норвегії

Євген Малахановський та Ігор Устименко подолали веломарафон Northcape4000, маршрут якого проходив з Італії до Норвегії, інформує 1NEWS.

“Ігор Устименко та Євген Малахановський фінішували третій NorthCape4000, відтак змагання офіційно закінчилося”,- повідомляють організатори.

У марафоні брало участь 141 людина та лише 65 з них подолали всю дистанцію змагань.

“Учасники проїхали 4500 км по найкрасивішим місцям світу, витримавши неймовірні труднощі, показавши силу та рішучість, вони завоювали потужний титул – Фінішер NorthCape4000”, – йдеться у повідомленні організаторів Northcape.

“Не можу сказати, що це було легко, але і не скажу, що дуже складно. 4500 км ми їхали в турінг режимі і схоже, єдині туристи, які вижили серед “endurance cyclists”. Останні кілометри відчувалися один за двадцять, не менше. Ми отримали колосальний досвід і підвищили свій скіл до небес”, – розповідає про фініш Євген.

Мандрівник подякував за підтримку дружині та усім прихильникам – “Дякую всім хто був з нами. Величезне спасибі за підтримку моєї коханій”.

“Ну ось і все, не було ніяких сумнівів що все це закінчитися саме на цьому місці, хоча були і моральні труднощі, з якими мені допомогла впорається моя дружина, за що їй величезне спасибі, стільки терпіння, любові і підтримки не зміг би дати нікто.Такі речі потрібно проживати!” – ділиться враженнями Ігор.

“Дякую всім хто підтримував і тим хто не вірив, ви всі зіграли свою роль в нашому фініші. Чекайте відео на каналі
Adventure Team”, – підсумував фінішер.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button