Дует з України став призером міжнародних змагань з фігурного катання

В рамках міжнародного турніру з фігурного катання “Tallinn Trophy”, що проходив в Естонії, виступив ряд українських спортсменів, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації фігурного катання України.

Серед недорослих вікових груп українці були представлені двома танцювальними парами в категорії “Intermediate Novice”. Один з дуетів – Ліка Бондар/Артем Коваль за результатами трьох виступів піднявся на третю сходинку п’єдесталу – 57,89. Успішно виступили також Віолетта Пахомова/Олексій Щуров, які посіли четверте місце – 55,84.

Серед дорослих дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков посів п’яте місце у спортивних танцях на льоду. Набрана кількість балів фігуристами за дві програми, склала 154,42.

Переможцями турніру став американський дует Крістіна Каррейра/Ентоні Пономаренко – 180,22.

Варто відзначити, що міжнародний турнір “Tallinn Trophy” для категорії “сеньйори” є дев’ятим, передостаннім етапом серії ISU “Челленджер”. Заключний етап відбудеться 5-8 грудня в Загребі (Хорватія).