Спорт

До тренерського штабу ФК “Динамо” увійшли Вукоєвич і Гусєв

Мірча Луческу під час презентації як нового головного тренера київського “Динамо” розповів, що в його тренерський штаб увійдуть Огнен Вукоєвич, Олег Гусєв, Дієго Лонго і Михайло Михайлов. Також наставник розповів про їхні функції в клубі, інформує 1NEWS.

Відеотрансляція події велася на клубному Youtube каналі.

“І Вуко, і Олег повинні будуть розуміти мою філософію, повинні приймати її, вивчати для того, щоб вони далі передали її гравцям. Вони будуть важливі фігури на футбольному полі”, – сказав Мірча.

Гусєв буде займатися групою атаки, а Вукоєвич – працювати з гравцями середини поля. Сам наставник буде займатися обороною і контролювати загальний процес.

Тренером по фізичній підготовці буде італієць Дієго Лонго. Також він буде займатися проблемами в організації. Тренером воротарів залишається Михайло Михайлов, який також входив в тренерський штаб попереднього наставника Олексія Михайличенка. Сам Михайличенко повернеться в клуб на посаду спортивного директора.

Також в тренерському штабі працюватиме молдавський фахівець Еміл Карас. На презентації Луческу він виконував роль перекладача.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close