Дніпро-1 зіграв унічию з Трнавою у Лізі конференцій

Піхальонок залишив шанси Дніпру-1 на Лігу конференцій

Віце-чемпіони України майже весь час гостьового поєдинку у Словаччині грали у меншості.

Дніпро-1 зміг звести до нічиєї перший матч кваліфікації до Ліги конференцій проти словацької Трнави.

Зазначимо, що поєдинок для українського клубу розпочався не найкращим чином. Вже на п’ятій хвилині Едуард Сарапій, отримавши червону картку, змусив своїх партнерів, майже весь матч, грати у меншості.

За таких обставин віце-чемпіонам України не залишалось нічого іншого, як відійти у захист у спробах втримати свої ворота у недоторканості.

У першому таймі їм це вдалося, а вже на початку другої 45-хвилинки Кельвін Офорі дальнім ударом, за допомогою рикошету, вивів господарів уперед. Утім дніпрянам вдалось рахунок зрівняти. на 67-й хвилині з пенальті відзначився Олександр Піхальонок.

В підсумку фінальний свисток зафіксував нічию 1:1, і це при тому, що гості догравали матч у подвійній меншості. На 88-й хвилині другу жовту картку отримав Ігор Когут.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 31 серпня, у словацькому Кошиці на місцевому однойменному стадіоні.