Дніпро-1 здобуло мінімальну перемогу над Олександрією

Команди не могли спокійно дограти матч майже дві години через повітряні тривоги.

У понеділок, 6 листопада, в рамках 13 туру УПЛ Дніпро-1 зустрічалось з Олександрією. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Гол форварда Олександра Філіппова на 34-й хвилині став єдиним у цій грі. Українець приніс своїй команді третю поспіль перемогу на домашньому стадіоні.

Зазначимо, під час матчу було кілька зупинок по 20-30 хвилин через повітряні тривоги через зліт російського винищувача.

Таким чином, після 13 турів Дніпро-1 ділить перший рядок з Кривбасом, а Олександрія все ще перебуває у зоні вильоту.