“Десна” вийшла на друге місце у футбольній Прем’єр-лізі України

Черговий, 29-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги продовжився матчем у Чернігові, де місцева “Десна” завдала відчутної поразки ковалівському “Колосу” з рахунком 5:1, інформує 1NEWS.

Авторами голів на стадіоні ім. Ю. Гагаріна стали Пилип Будківський (9-а хвилина), Денис Фаворов (37, 78, з пенальті), Сергій Старенький (87) та Андрій Тотовицький (90+1) – у господарів; Олег Кожушко (89) – у складі гостей.

У неділю пройдуть ще два матчі: луганська “Зоря” зустрінеться з “Олександрією”, а донецький “Олімпік” – з “Дніпром-1”.

Поєдинок “Маріуполь” – “Карпати” (Львів) не відбудеться.

Результати інших матчів:

“Львів” – “Ворскла” (Полтава) – 2:2

Голи: Матеус Яковеллі (55-та хвилина), Сергій Борзенко (75) – Артем Челядін (8), Данило Кравчук (89);

“Динамо” (Київ) – “Шахтар” (Донецьк) – 2:3

Голи: Беньямін Вербич (51), Карлос Де Пена (68) – Тарас Стчернігівепаненко (31), Євген Коноплянка (39), Алан Патрік (72).

Турнірне становище:

перша шістка – “Шахтар” – 75 очок (після 29-ти матчів), “Десна” – 55 (29), “Динамо” – 55 (29), “Зоря” – 53 (28), “Олександрія” – 43 (28), “Колос” – 29 (28);

друга шістка – “Дніпро-1” – 34 (27), “Маріуполь” – 33 (27), “Ворскла” – 28 (28), “Олімпік” – 24 (27), “Львів” – 24 (29), “Карпати” – 15 (24).