Чоловіча збірна України U-18 з баскетболу програла в 1/8 фіналу ЧЄ

Чоловіча юніорська збірна України (U-18) з баскетболу зазнала поразки від Сербії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федераціїї футболу України.

Баскетбольний поєдинок Сербія – Україна відбувся 1 серпня в місці Лієпая і закінчився з рахунком 121:49 (28:19, 28:13, 32:12, 33:5).

Українскі баскетболісти розпочали зустріч ефектним триочковим Грицака. Суперники швидко відіграли відставання. Згодом Клевзуник зі штрафних знову вивів українську команду вперед. За ним також зі штрафних двічі відзначився Грицак. Рахунок балансував майже до середини стартової чверті. Цей період став чи не головним позитивом української команди. Надалі балканці міцно захопили ініціативу, додали в швидкості та впевнено пішли вперед. Відтак на кінець стартової чверті збірна України відставали на 9 очок. Суперники не припинили тиск і надалі. То ж на велику перерву вони вже мали 24 очки переваги. До заключної чверті балканці додали ще 20 очок переваги, перетворивши четверту чверть на формальність. Суперник мінімум вдвічі переважав українську команду за реалізацією та підбираннями.