Спорт

Бубка отримав пам’ятну відзнаку від Республіки Корея

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка отримав спеціальну пам’ятну відзнаку від Посла Республіки Корея в Україні, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу НОК України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу під час сьогоднішньої зустрічі вручив Сергію Бубці спеціальну пам’ятну відзнаку за вагомий внесок у популяризацію спорту та тісну співпрацю.

Учасники зустрічі обговорили підсумки проведення зимових Олімпійських ігор 2018 року в корейському Пхьончхані, відзначивши їх високий організаційний рівень, та питання розвитку спорту, зокрема, підтримки українських бадмінтоністів під час їх перебування в Кореї.

“Маємо чудові успіхи в бадмінтоні – на Юнацьких Олімпійських іграх-2018 в аргентинському Буенос-Айресі Анастасія Прозорова у змаганнях змішаних команд виборола срібну нагороду”, – зазначив президент НОК.

Також сторони поділилися думками щодо підтримки спорту, можливого залучення до співпраці корейських компаній, які ведуть свій бізнес в Україні.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close