Спорт

Британського боксера Ділліана Вайта спіймали на допінгу

Британський боксер-суперважковаговик Ділліан Вайт, який у своєму останньому бою переміг колумбійця Оскара Ріваса і став обов’язковим претендентом на чемпіонський пояс WBC, провалив один з передматчевих допінг-тестів, інформує 1NEWS з посиланням на  Klitschko-brothers.com.

Британець тестувався за програмою WBC Clean Boxing і проходив тести VADA, однак заборонений препарат в його аналізах виявило Британське антидопінгове агентство (UKAD).

Про результати тесту стало відомо ще за три дні до бою, проте Британська рада з контролю над боксом не дискваліфіковані Вайта, оскільки за діючими у Британії правилами спортсмена можуть визнати порушником лише після перевірки другого зразка аналізів і проходження апеляції (якщо її подадуть) .

У 2012-2014 роках Ділліан Вайт відбув дворічну дискваліфікацію, після того як в його аналізах знайшли метілгексанамін (препарат, схожий за дією з кофеїном, внесено до списку заборонених для спортсменів 2009 року).

Комісія, яка розглядала справу, погодилася із твердженням Вайта, що позитивний тест став результатом приймання харчової добавки, яка вільно продавалася.

Дискваліфікацію, однак не скасували, оскільки боксер мав особисто переконатися, що добавка не містить нічого забороненого.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close