«Борусія» з Ярмоленком не зуміла обіграти «АПОЕЛ»

В Нікосії відбувся поєдинок третього туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися аутсайдери квартету Н кіпрський «АПОЕЛ» та дортмундська «Борусія», передає УНН.

Вийти вперед першими вдалося господарям. Кіпер «джмелів» Бюркі примудрився двічі помилитися і буквально подарував гол Поте. Відігратися німцям вдалося протягом 5-ти хвилин. Верхова подачі Гьотце закінчилася виграшем боротьби Сократіса та результативним ударом грека головою. Більше голів у зустрічі не відбулося – 1:1.

Примітно, що у першому таймі у кіпріотів травмувалися Де Камарго і воротар Ватерман.

Зауважимо, що український легіонер Андрія Ярмоленко провів на полі 82 хвилини і був замінений на Ісака.

Варто відзначити, що «АПОЕЛ» і «Борусія» в перших двох турах програли, тому у обох колективів тільки по 1 очку після трьох поєдинків ЛЧ.

Джерело: unn.com.ua