БК “Прометей” вперше в історії став чемпіоном України з баскетболу

БК “Запоріжжя” приймав СК “Прометей” у третьому матчі фінальної серії плей-оф Суперліги України з баскетболу, передає 1NEWS з посиланням на прес-службу ФБУ.

“Запоріжжя” провів дуже потужну першу половину. Команда Валерія Плеханова ще за стартову чверть набрала 30 очок, а за половину 51. Господарі вдало атакували з-за дуги, якісно захищалися, пропустивши 36 очок до великої перерви.

Відмінну першу половину провів лідер “Запоріжжя” Майк Кеффі, який за дві стартові чверті приніс команді 20 очок, 5 передач та 4 підбирання. “Прометей” погано захищався та демонстрував поганий відсоток реалізації, що призвело до +15 для “Запоріжжя” після 20 хвилин гри.

Після великої перерви гостям вдалося все змінити на свою користь. Команда Міленко Богічевича набагато агресивніше захистилася, створивши для суперника величезні проблеми у нападі.

У Прометея потужну другу половину провів Рашад Вон, який з 30 очками в активі став найкращим гравцем матчу, дуже вчасно наприкінці гри увімкнувся Сидоров. Як наслідок 88:83 і рахунок у серії став 3:0 на користь “Прометею”.

“Прометей” став чемпіоном України 2021 року, завоювавши перший трофей в історії чоловічої команди з Кам’янського. Команда стала дев’ятим в історії чемпіоном України, “Запоріжжя” вперше в історії завоював срібні нагороди.