БК «Хімік» завоював третю перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Южненський «Хімік» продовжив переможну серію в українській Суперлізі Парі-Матч, обігравши в СК «Олімп» баскетболістів «Запоріжжя», повідомляє УНН з посиланням на сайт чинного віце-чемпіона країни.

Фаворити зустрічі почали підтверджувати свій статус вже у дебютній 10-хвилинці. Завдяки високому пресингу від южненців супротивник почав припускатися втрат і програвав 27:18. Наступні дві чверті пройшли в більш рівній боротьбі, але заключний відрізок «розставив всі крапки над «і»» (33:21) — 105:78.

Варто зазначити, що у турнірній таблиці южненці мають стовідсотковий результат: 3 перемоги в такій же кількості ігор. «Запоріжжя» має 5 поразок при жодному виграшу – останнє 8-ме місце.

Додамо також, господарі наступний матч в рамках Суперліги Парі-Матч проведуть 27 жовтня, коли вдома приймуть гостей з Черкас. «Запоріжжя» 19 жовтня зіграє вдома з харківським «Політехніком».

Джерело: unn.com.ua