БК «Хімік» мінімально обіграв турків у кваліфікації Кубку Європи ФІБА

У Туреччині южненський «Хімік» зіграв проти БК «Істанбул» перший матч другого кваліфікаційного раунду Кубку Європи ФІБА, передає кореспондент УНН.

Завдяки ривку 14:1 під завершення першої і початку другої чверті, віце-чемпіон України мав розгромну перевагу над опонентом – 29:14. Кінцівку другого відрізку южненці провели ударно та пішли на велику перерву із комфортними +14 – 47:33.

Гонитва турків успішно пройшла в третій чверті і цифри на табло свідчили про невелику перевагу гостей з України – 64:60. У вирішальній 10-хвилинці українці повернули собі перевагу. Кілька помилок та надвисока влучність турків спричинили лише мінімальну перемогу «Хіміка» — 90:89.

Відзначимо, що матч-відповідь відбудеться у Южному на паркеті СК «Олімп» 11 жовтня о 20:30.

Додамо також, наразі южненці залишаються єдиним представником України в єврокубках. Для «Дніпра» та «Будівельника» євросезон уже завершився.

Джерело: unn.com.ua