БК Дніпро тріумфував на Меморіалі Говорунова і Таслицького

У фінальному поєдинку Меморіалу імені Говорунова і Таслицького зустрілися “Дніпро” та київський “Будівельник”, інформує УНН з посиланням на прес-службу “Дніпра”.

Денис Журавльов в матчі з “Будівельником” експериментував вже значно менше зі складом, ніж у попередньому матчі з “Миколаєвом”. На цей раз грали основні гравці, а резервісти зіграли строго обмежений час.

Уже в першій чверті дніпряни зробили вагому заявку на успіх. Господарі паркету значно краще рухали м’яч і “стріляли” з периметра з запаморочливим відсотком (в першій половині – 9 з 15) – 25:12. Команда Володимира Коваля не вела ні хвилини, програла за всіма показниками, крім підбирань і в підсумку програла цілих 26 очок – 65:91.

Примітно, що у цьому матчі у “Будівельника” не грав Павло Крутоус, а на другу половину не вийшов Генрі Дугат.

Статистика баскетболістів:

“Дніпро”: Вільховецький (10 + 4 передачі), Закурдаєв (6), Ревзін (16), Дзюба (7 + 5 підбирань), Тимофеєнко (12 + 5 підбирань) – старт; Загреба (15), Шевченко (12 + 7 підбирань), Шундель (9), Санон (3), Сізов (0 + 5 передач), Бондарчук (0).

“Будівельник”: Філдс (15 + 5 передач), Зотов (8 + 4 передачі), Дугат (2), Вінтоняк (4), Анісімов (9) – старт; Місяць (14), Сандул (7 + 8 підбирань), Брістол (6 + 6 підбирань), Чумаков (0).

Зазначимо, що у матчі за третє місце одеська “БІПА” вирвала перемогу в “Миколаєва” – 85:76. Для цього одеситам знадобився овертайм.

Джерело: unn.com.ua