Спорт

Баскетбольна Суперліга 3х3 стартує в Україні

Федерація баскетболу України розпочинає професіональний чемпіонат України з баскетболу 3х3, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

В Україні стартує баскетбольна Суперліга 3х3 – платформа для клубних та збірних команд, яка дасть можливість всім топовим колективам країни ефективно проводити зимовий сезон.

Перший тур чемпіонату відбудеться 11 грудня в Києві, матчі проводитимуться у спорткомплексі “Меридіан” із 10.00 до 21.00.

Відео прев’ю від ФБУ:

Суперліга 3х3 стане кваліфікаційним етапом до професіонального сезону ФІБА 3х3. Усі команди виступатимуть у чемпіонаті у новій яскравій формі від Федерації баскетболу України та технічного партнера Суперліги 3х3.

У чемпіонаті сезону-2018/19 візьме участь стала кількість команд – 12 чоловічих та 9 жіночих. За програмою чемпіонату відбудуться 6 ігрових турів в різних містах країни, а також фінальний етап. Перший тур відбудеться в Києві 11 грудня. Три команди, які доповнять склад чоловічого чемпіонату, визначать у кваліфікаційному турнірі 10 грудня в малому залі Палацу спорту.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close